Formy pre stropné tvárnice

Skúsenosti

Počas tridsiatich rokov navrhovania a výroby foriem do vibrolisov sme nadobudli bohaté skúsenosti s výrobou foriem pre stroje značiek Hess, Masa, Adler, Quadra, Demler, Pierre & Bertrand, Balbinot, Sigma, Zenith, Ame a iných.

Materiál

V spolupráci s európskymi odborníkmi sme testovaním určili tie najkvalitnejšie a najtrvácejšie materiály na výrobu foriem. Keďže neprestajne pribúdajú nové zmesi ocele, vo výskume materiálov neprestávame. Trvácnosť našich výrobkov zvyšujeme aj procesom tepelného spracovania – nitridácie a cementovania.

Technológia

V záujme efektívneho hospodárenia našich zákazníkov naša spoločnosť pred desiatimi rokmi vyvinula a dodnes vyrába formy na výrobu betónových tvárnic, ktoré sú montované. Tento druh foriem je konštrukčne riešený tak, aby jej jednotlivé časti boli demontovateľné, a teda aj ľahko vymeniteľné.

Individuálny prístup

Naši klienti oceňujú osobný prístup k výrobe každej formy. Tú nielen zhotovíme podľa zadaných rozmerov, ale najprv vykonáme analýzu. Overíme jej budúcu funkčnosť v zariadení, pre ktoré je určená. Na základe dopytu klienta ako aj dispozícií jeho prevádzky, vyberáme parametre formy tak, aby splnila očakávania zákazníka.

Galéria

Opravy a servis foriem

Realizujeme opravy a servis nielen našich foriem, ale aj foriem konkurenčných producentov.

Opravy foriem do vibrolisov zahŕňajú:

  • generálne opravy a modernizáciu
  • rýchlu výrobu a výmenu náhradných dielcov
  • centrovanie razníkov
  • zváranie poškodeného rámu formy

Napíšte nám

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať